Inne usługi

Zakres naszych usług jest olbrzymi. 20 letnia praktyka i szeroka wiedza pozwalają pomagać Panstwu praktycznie w każdej sprawie dotyczącej internetu i sprzętu komputerowego. Na tej stronie wymieniamy niektóre, bardziej popularne a nie wymienione wcześniej usługi.

Archiwizacja na DVD i Blue-ray zdjęć, filmów i skanowanych dokumentów, odzyskiwanie lub trwałe usuwanie danych z dysków twardych i pamięci przenośnych

Mamy bardzo duże doświadzczenie w dziedzinie archiwizacji oraz trwałego usuwania lub odzyskiwania danych z wszelkiego typu nośników. Potrafimy zarówno te dane odzyskiwać po ich skasowaniu jak i zabezpieczać przed skasowaniem oraz trwale usuwać. Poniżej wymieniliśmy najczęściej wykonywane usługi.

Płatna pomoc techniczna każdemu kto tego potrzebuje

Skorzystaj z płatnej pomocy technicznej. Wystarczy, że do nas napiszesz, opiszesz swój problem, zaraz się nim zajmiemy. Pomagamy w wielu sprawach związanych z intenetem, mamy bardzo duże doświadzczenie, jeśli masz problem:


  • ze swoją stroną, kontem ftp lub kontem pocztowym na innym serwerze
  • ze spamem, wirusami, nie działającymi usługami wykupionymi u innego providera
  • zamówiłeś coś w innej firmie i potrzebujesz rady lub opinii fachowca aby odebrać wykonaną prace
  • nie potrafisz umieścić na swojej stronie mapy Google, statystyk Google Analytics, aktualnej progozy pogody, filmu video, animacji flash, formularza wyszukiwania itp., cokowiek potrzebujesz - my możemy Ci w tym pomóc, pokazać i wyjaśnić, nauczyć.

Koszt płatnej pomocy technicznej to 50 zł + VAT za każdą rozpoczętą godzinę.

Proszę zerknąć w opinie o naszej firmie, w jak dziwnych sprawach jesteśmy pomóc dzieki naszemu doświadczeniu. 

Przykłady pomocy:

"Zrozpaczona kobieta posiadająca od roku numer telefonu, wcześniej należący do agencji towarzyskiej, nie potrafiła poradzić sobie z usunięciem tego numeru telefonu z indeksów Google. Udzielenie pomocy (usuniecie źródła problemu) zajęło nam tylko 24 godz."

Konsultacje w zakresie internetu i sprzętu komputerowego i nie tylko ...

Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek profesjonalnej pomocy w zakresie wiedzy z zakresu internetu i sprzetu komputerowego, napisz do nas. Pomożemy Ci dokonać wyboru. Pomożemy wybrać produkt lub usługe. Sprawdzimy Twojego "dziwnego" kontrahenta, któremu coś zleciłeś a masz wątpliwości czy od to dobrze wykonał Odnajdziemy w sieci to czego sam nie możesz znależć. Wyjaśnimy trudne do zrozumienia mechanizmy. Itd, itd.


Koszt konsultacji 50 zł + VAT za każdą rozpoczetą godzinę.


Przykłady konsultacji:


"Sprawdzenie świeżo wykonanej strony internetowej pod względem prawidłowej widocznośći dla Google."

"Pomoc w konfiguracji i zabezpieczeniu sieci bezprzewodowej"

"Zdalna administracja komputerem klienta"

"Pomoc w doborze oprogramowania antywirusowego"

"Pomoc w wyborze nowego komputera i telefonu"