Nasze referencje

referencje-hosting-pozycjonowanie-domeny

Referencje:  Hosting - Pozycjonowanie - Rejestracja domen


Najlepszy antyspamowy serwer

WEBMEDIA ma zdecydowanie najlepszy, antyspamowy w kraju serwer poczty elektronicznej. Aż się musiałem tym bliżej zainteresować. Wyposażony jest w takie technologie antyspamowe jak: MAGICSPAM, SPF, DMARC, GREYLISTING, DKIM, SANESEC, COUNTRYSCORE, MESSAGESNIFFER, RDNSBL, URLBL, GBUDB, SPAMASSASSIN, DCC, BACKSCATTER, SENDERBASE, SPAMTRAP. Dzieki temu nie otrzymujemy już tysięcy niechcianych wiadomości, jakie do nas przychodziły na poprzednim serwerze. To naprawde firma najlepiej w Polsce przygotowana do walki ze spamem.


Tomek S. z Krakowa

Najfajniejszy partner

Coś Wam powiem. Webmedia to najfajniejszy partner w tych cholernych czasach zwariowanego świata komputerowego. Cierpliwi, normalni, wyrozumiali, ludzcy , oryginalni, bo w tych czasach to prawie niemożliwe że tak się można zachowywać.


Z poważaniem.


Halina z Warszawy

Prognoza pogody Adriatyk

Bardzo dziekujemy za stworzenie i obsługę naszej strony internetowej "Sms-y pogodowe dla żeglarzy na Adriatyku”.

Adam z Warszawy

Niezawodne przenoszenie hostingu

Webmedia polecił mi znajomy, który korzysta z ich usług już od 15 lat. Sprawdziły się jego słowa, że prędzej czy później będę potrzebował pomocy. Już od długiego czasu miałem dużo zarzutów do mojego poprzedniego dostawcy hostingu.


Bałem się tego przeniesienia okrutnie, 45 pełnych skrzynek firmowych i strona internetowa na której zarabiamy i musi działać bez jakiejkolwiek przerwy. 


Bałem się zupełnie niepotrzebnie. Oni chyba robią takie przenosiny codziennie. nawet nie zauważyliśmy przeniesienia. No może poza tym, że teraz wszystko działa szybcije i lepiej.


Andrzej z Krakowa 

Profesjonalne przeniesienie hostingu

Nie myślałem jak wiele rzeczy jest ważnych przy przenoszeniu hostingu od innego providera (zmiana hostingu). W Webmedia przenieśli mi hosting w weekend, tak sprytnie, że sam ich nawet na tym nie przyłapałem. W poniedziałek dowiedziałem się, że już jest po wszystkim. Niesamowite!


W mojej poprzedniej firmie przez 3 dni były z tym problemy.


Marcin z Chotomowa

Bardzo dobra firma internetowa

Jesteśmy firmą żeglarską. Organizujemy rejsy żeglarskie na całym świecie. Całe wykonanie i prowadzenie serwisu internetowego zleciliśmy Webmedia. Zajmują się również obsługa mailingu, wysyłania sms-ów i nadzorem transakcji płatniczych naszych klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni. To bardzo profesjonalna firma.


Katarzyna z Warszawy

Przemiła obsługa

Jestem bardzo zaskoczona wyjatkowo miła obsługą klienta w WEBMEDIA. Posiadają wyrażnie wyższy standard obsługi klienta od innych firm tego typu. Polecam.


Katarzyna z Gdańska

Zaufana firma hostingowa

To już kolejna nasza strona, którą uruchamiamy we współpracy z Webmedia. Polecamy Webmedia jako bardzo rzetelnego partnera.


Maciej z Warszawy

Najlepsza firma hostingowa

Z poprzednią firmą mieliśmy taki problem, że w żaden sposób nie można się było doprosić o pomoc techniczną. W WEBMEDIA nie mamy z tym żadnego problemu. Wyraźnie odczuwamy to, że ktoś się nami cały czas opiekuje. Bardzo szybko odpowiadają na maile.


Justyna z Bydgoszczy


Znakomity, bardzo przyjazny webmail

Właśnie kilka dni temu przeniosłem się do WEBMEDIA ze względu na webmaila. Ze  względu na częste dalekie podróże, korzystamy całą rodziną tylko w webmaila. Bardzo polecam jesteśmy bardzo zadowoleni. Webmaile ściąga nam nawet pocztę z ONETU i WP.PL


Adam z Raszyna

Niezawodne linki sponsorowane

Pracujemy z WEBMEDIA od 6 lat przy linkach sponsorowanych i pozycjonowaniu naszej strony. Nie mogę zdradzać wszystkich tajemnic tej firmy, ale jestem zaszokowany jakie znają sztuczki i jak dobrze potrafią sobie radzić w tym temacie.  Poczatkowo byliśmy bardzo niecierpliwi, ale po roku okazało się, że sprawdziły się wszystkie ich prognozy, dosłownie wszystkie. Polecamy firmę WEBMEDIA Polskę jak bardzo świetnego partnera biznesowego.


Marcin z Warszawy

Pomoc w niedzielę i święta

Regularna pomoc techniczna w niedzielę i wszystkie dni świąteczne. Nie znam innej takiej firmy. Właśnie piszę tą wiadomość w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia roku 2013. Właśnie, po pół godziny oczekiwania, uzyskałem pełną pomoc techniczną pocztą elektroniczną. Bardzo polecam ta firmę jako wyjątkowo przyjazną wszystkim klientom.


Grzegorz ze Szczecina

Bardzo niezawodny hosting

Jesteśmy w WEBMEDIA od 8 lat, mają bardzo niezawodny hosting, praktycznie żadnych awarii. Liczy się też wyjątkowo szybka pomoc techniczna i bardzo miła, uprzejma obsługa. Zdziwiło mnie to oddzwanianie do klienta. Wystarczy podać im numer telefonu i zawsze sami zadzwonią. Inne firmy bardzo tego unikają.

Solidna firma hostingowa.


Sebastian z Bydgoszczy

Błyskawiczne działanie

Witam. Z pewnością mogę polecić wszystkim w pełni profesjonalną firmę WEBMEDIA Polska. Ich atuty to: fachowa obsługa, miły kontakt oraz błyskawiczna działanie. Święta czy weekendy, czy godziny nocne, to dla nich normalny dzień pracy. Serdecznie polecam.


Marcin - Bielsko-Biała

Współpracujemy od ponad 10 lat

Współpracujemy z przedsiębiorstwem Webmedia od ponad 10 lat. Wszystkie usługi są na najwyższym poziomie, support działa bardzo sprawnie. Rekomenduję firmę Webmedia jako solidnego partnera internetowego.


Maksymilian - Bielsko-Biała

Współpracujemy od roku 2005

Ponad pięć lat współpracujemy z firmą WEBMEDIA Polska z sukcesem. W kontaktach zawodowych zawsze można liczyć na profesjonalizm, duże zaangażowanie i natychmiastową reakcję. Z przyjemnością polecamy WEBMEDIA Polska jako partnera biznesowego.


Ewa z Warszawy

Jestem klientem od roku 1999

Jestem klientem Webmediów od roku 1999. Dzieki nie tylko fachowości ale i przyjacielskiemu, wręcz opiekuńczemu - gdy trzeba - nastawieniu i działaniu załogi Webmediów ja, humanista - nie informatyk - i to człowiek starszej daty byłem i jestem w stanie prowadzić szeroką działalność naukową, dydaktyczną i popularyzacyjną w zakresie moich specjalności - sztuka użytkowa, konserwacja, historia sztuki, zabytkoznawstwo, etc. Zawsze mogłem i mogę liczyć iż Webmedia zapewniają mi stały, pewny kontakt z mymi respondentami. I tak w świetle własnych wieloletnich dobrych doświadczeń pragnę polecić Webmedia nie tylko klientom/firmom biegłym w zakresie "komputerologii”.


Jacek z Warszawy

Współpracujemy od roku 2004

Dzięki profesjonalnym usługom hostingowym, programistycznym i projektowym, możemy naszym klientom na całym świecie, oferować wiele ciekawych rozwiązań w niezwykle przystępnych cenach i z krótkimi czasami realizacji. Dodatkowo, firma Webmedia jest wyjątkowa pod względem jakości wsparcia technicznego. Infrastruktura serwerowa nie zawodzi dostarczając światowej jakości standardów. Z czystym sumieniem polecam!


Paweł z Warszawy

Bardzo solidna firma hostingowa

Nie będę się długo rozpisywał. WEBMEDIA to naprawde bardzo solidna firma hostingowa. Serdecznie ją polecam. Można na nich liczyć w każdej sytuacji.


Maciek z Krakowa

Nie wiem jak mam dziękować

Miałam bardzo przykrą historię z Google i nikt, dosłownie nikt nie potrafił mi pomóc. Telekomunikacja założyła mi numer telefonu, który jak się okazało wcześniej należał do jakiejś “agencji”, Panowie na pewno się domyślają o jaką agencję mi chodzi. Dzwoniłam, pisałam, próbowałam skontaktować się z Google, żeby usunęli reklamy tych dziewczyn, moim numerem telefonu. Wszystko bezskutecznie. Wreszcie przypadkowo szukając kontaktu z Google, zadzwoniłam do WEBMEDIA. Naświetliłam krótko sprawę. Bardzo miły Pan od razu mi powiedział, że na pewno sama z tym, sobie, nie poradzę, i żebym napisała im maila, gdzie są te artykuły w internecie, o które mi chodzi. Zrobiła jak poprosił. Za 2 dni odpisał mi, że tych artykułów już nie ma, i że muszę się już dłużej martwić. Naprawdę bardzo, bardzo dziękuję. Panowie, jesteście naprawdę wyjątkowi.


Agata z Warszawy 

Mam konto od 2002 roku

Nie znam się na komputerach. Na szczęście oni się bardzo dobrze znają na swojej robocie. Najlepsza i najszybsza pomoc techniczna jaką można sobie wyobrazić.


Joanna Nowak z Bielska-Białej.

Współpracujemy wiele lat

Współpracujemy z WEBMEDIA od wielu lat. Nigdy nie zawiodłem się na usługach tej firmy. Błyskawicznie reagują na każdy problem i bardzo dokładnie go wyjaśniają. Często pomogli mi dużo więcej niż w ogóle od nich oczekiwałem. Dużo się od nich nauczyłem przez te lata. Potrafią świetnie doradzić jak lepiej można sobie radzić w internecie.


Paweł Janowski z Krakowa

Niezawodny hosting

Kiedyś często przechodziłem z jednej firmy hostingowej do drugiej. Od czasu gdy przyszedłem do WEBMEDIA, wszystkie problemy znikneły. A co chyba najważniejsze, nie muszę się godzinami prosić o pomoc. Na wszystkie zapytania odpowiadają natychmiast. Hosting mają naprawdę niezawodny. Oby tak dalej.


Janusz Bielecki z Warszawy

Wreszcie koniec ze spamem

Może trochę przesadziłęm w tytule, ale zaręczam, że wcale nie za bardzo. Od kiedy przeniosłem wszystkie konta mojej domeny wraz z zawartością na ten super serwer antyspamowy, prawie nie dostaję spamu.


Wcześniej ciągle miałem problemy. Tysiące maili miesięcznie, niby wysyłane z moich własnych adresów. Inne serwery w ogóle sobie z tym nie radziły. Dzieki Panowie. O to mi właśnie chodziło.


Marcin Kozłowski z Warszawy

Niezawodne pozycjonowanie

Sam nie wiem jak oni to robią, ale od lat moja strona znajduje się na 1 pozycji w Google. WEBMEDIA zrobiło kiedyś moją stronę, sami ją wypozycjonowali, a strona jest od lat jak zamurowana na 1 miejscu przy najważniejszych dla mnie słowach kluczowych. Bez tego bym chyba zginął. Mam własny jacht i organizuję rejsy żeglarskie po wszystkich morzach świata . Gdybym nie miał klientów na rejsy, miałbym duże problemy. bardzo polecam WEBMEDIA Polska jako firmę rzetelną i godną zaufania.


Grzegorz z Warszawy

Zdecydowanie najlepsza opieka

Zdecydowanie najlepsza opieka. Dołączam się do wypowiedzi mojego poprzednika. Często zdarzało mi się, że potrzebowałam pomocy w kwestii konfiguracji i nigdy nie musiałam długo czekać na pomoc techniczną. I, co ciekawe, sami, na swój koszt, oddzwaniają do klientów. To się naprawdę bardzo rzadko zdarza w tej branży!


Anna z Lublina

Najlepsze aplikacje sms

Z Webmedia poznaliśmy się niedawno, ale natychmiast przekonali mnie o swoim profesjonaliźmie. Zamówiłem serwis internetowy z połaczeniem z bramką sms. Właściwie sam serwis to miałem już zrobiony, chodziło głownie o połaczenie z bramką smshurt.com. Kilka dni konsultacji i wszystko działa, i cena naprawdę niewygórowana. Bardzo serdecznie polecam.


Bogdan z Taxi Plus

Najszybsza pomoc techniczna

Prowadze działalność gospodarczą od wielu lat i charakter mojej pracy, zmusza mnie do codziennego kontaktu, z wieloma firmami. Nie znam firmy szybciej odpowiadającej na maile i szybciej rozwiązującej problemy techniczne swoich klientów. Jestem pod olbrzymim wrażeniem WEBMEDIA.


Sławomir z Warszawy

Formularz referencji

Jeśli uważasz, że nasza firma zasłużyła na Twoje referencje, prosimy o wpisanie swoich referencji do poniższego formularza, a my nie omieszkamy się nimi chwalić przy każdej mozliwej okazji.© WEBMEDIA EUROPE LTD. | Wszystkie prawa zastrzeżone | mapa strony | Wszystkie ceny netto (odwrócony VAT) | RODO

Nasze strony korzystają z cookies tylko w celu ułatwienia obsługi klienta. Nie używamy ich do działań marketingowych.
Jeśli nie wyrażasz zgody na cookies, musisz je zablokować w swojej przeglądarce stron internetowych.