Zmiana IP serwera 29 lipca

Pragniemy poinformować, że w obrębie jednego z serwerów, na którym znajdują się Państwa konta hostingowe, w dniu 28-07-2011 przeprowadzone zostaną prace konfiguracyjne, mające na celu dostosowanie usług do jeszcze wyższego poziomu bezpieczeństwa Państwa danych. Prace obejmą także modyfikacje dostępnych obecnie wersji PHP oraz MySQL (– uaktualnione zostaną one odpowiednio do wersji PHP 4.4.9, PHP 5.2.17, MySQL 5.1 .)


Powyższe działania wymuszają czasowe utrudnienia w dostępie do kont użytkowników. Wszelkie operacje wykonywane będą jednak w godzinach późnowieczornych oraz nocnych, tj. po godz. 22.00, aby utrudnienia te były jak najmniej odczuwalne. Prosimy także o wstrzymanie się w podanym terminie od wykonywania jakichkolwiek operacji własnych w obrębie usług, gdyż mogą zostać one utracone.


Pełna funkcjonalność kont na serwerze przywrócona zostanie we wczesnych godzinach rannych dnia 29-07-2011. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, zaobserwowanych po dokonanych zmianach konfiguracyjnych, prosimy o pilny kontakt z naszym Działem Technicznym – wysyłając zgłoszenie poprzez formularz pomocy technicznej.


Jednocześnie informujemy iż nastąpi zmiana adresu IP Państwa serwera jak i nazwa hosta. Po zakończeniu prac adres starego serwera o IP (194.169.227.136) będzie miał nowe IP: (195.114.1.136).


Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy. Przy okazji miło nam również poinformować, że wprowadzone modyfikacje zostały rozszerzone o dodatkowe moduły które rozszerzą możliwości instalacji dodatkowego oprogramowana na serwerze.