Problemy z Wordpress

Bezpłatne i bardzo popularne skrypty CMS WORDPRESS, zostały wzięte na celownik hackerów z całego świata. Znajdują dziurę w systemie skryptów, włamują się na konto na serwerze. Nastepnie wykorzystują to konto do wysyłania spamu lub spoofingu. Ostrzegamy wszystkich posiadaczy serwisów WORDPRESS. Koniecznie potrzebny jest nadzór techniczny nad takimi stronami. Konieczną są stale i częste aktualizacje. Przeglądajcie też serwerowe logi strony. Tam widać całą historię ataków na Waszą stronę. Google Analytics Wam tego nie pokażą. Używajcie lokalnych statystyk na serwerze WWW.


Kolejnym problem z Wordpress-em jest zawieszanie się strony głównej. Wordpress źle zarządza pamięcią i jeśli strona główna jest zbyt bogata, zbyt duża, strona się zawiesza, lub niecałkowicie się wyświetla. Dla takiej strony konieczne jest włączenie mechanizmu generowania zawartości statycznej strony, lub nawet posunąć się do tego, żeby wystawiać stronę na widok publiczny przez specjalny system proxy serwera.


Ważne słowa kluczowe:

problem Wordpress, problemy Wordpress, włamanie Wordpress, włamania Wordpress, problem strony głównej Wordpress, strona główna Wordress problem, strona na wordpressie wiesza internet