Nasze referencje czyli opinie naszych klientów

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów, niektorzy są z nami od samego początku.... a to już prawie jak rodzina. Zapraszamy naszych wszystkich zadowolonych klientów do wpisywania swoich rekomendacji. 

Współpracujemy ponad 5 lat

Ponad pięć lat współpracujemy z firmą WEBMEDIA Polska z sukcesem. W kontaktach zawodowych zawsze można liczyć na profesjonalizm, duże zaangażowanie i natychmiastową reakcję. 

Z przyjemnością polecamy WEBMEDIA Polska jako partnera biznesowego.


Ewa Krzykowska  [ Agencja EUROPOMOC www.agencjaeuropomoc.pl Warszawa/Polska ]

Współpracujemy od 2004 roku

Dzięki profesjonalnym usługom hostingowym, programistycznym i projektowym, możemy naszym klientom na całym świecie, oferować wiele ciekawych rozwiązań w niezwykle przystępnych cenach i z krótkimi czasami realizacji. Dodatkowo, firma Webmedia jest wyjątkowa pod względem jakości wsparcia technicznego. Infrastruktura serwerowa nie zawodzi dostarczając światowej jakości standardów. Z czystym sumieniem polecam!


Paweł Czerwiński  [ VOO VOO VOO  www.voovoovoo.com Warsaw/Poland ]

Jestem klientem od roku 1999

Jestem klientem Webmediów od roku 1999. Dzieki nie tylko fachowości ale i przyjacielskiemu, wręcz opiekuńczemu - gdy trzeba - nastawieniu i działaniu załogi Webmediów ja, humanista - nie informatyk - i to człowiek starszej daty byłem i jestem w stanie prowadzić szeroką działalność naukową, dydaktyczną i popularyzacyjną w zakresie moich specjalności - sztuka użytkowa, konserwacja, historia sztuki, zabytkoznawstwo, etc. Zawsze mogłem i mogę liczyć iż Webmedia zapewniają mi stały, pewny kontakt z mymi respondentami. I tak w świetle własnych wieloletnich dobrych doświadczeń pragnę polecić Webmedia nie tylko klientom/firmom biegłym w zakresie "komputerologii".


"Jacek A. A. Rochacki"  [ Warszawa/Bydgoszcz ]

Wystaw swoją rekomendację...

Jeśli jesteś naszym klientem i chciałbyś napisać napisać nam pozytywną opinię, serdecznie zapraszamy. Wszystkie pozytywne opinie są zamieszczane na naszej stronie wraz z linkiem do strony klienta, jest dla Twojej firmy dodatkowa korzyść ponieważ nasza strona istnieje w sieci już od bardzo długiego czasu i ma bardzo wysoki PageRank 6. Stąd też link na naszej stronie jest bardzo wartościowy, wspomaga pozycjonowanie Państwa strony. Zapraszamy do wypełnienia formularza.