Pozycjonowanie stron WWW.


Pozycjonowanie, katalogowanie i optymalizacja stron. To wszystko znajdziecie Państwo na naszych stronach.

Linki pozycjonujące


Nasza strona posiada PageRank 6PR6


PageRank Checker


Na naszych stronach umieszczamy reklamy naszych klientów w postaci linków pozycjonujących. Umieszczamy je pod postacią samych tytułów stron lub całych artykułów, kilku zdań o Państwa firmie wraz z jednym lub kilkoma linkami tekstowymi do Państwa strony. Koszt 1 artykułu 183 zł brutto (opłata za 3 m-ce) lub promocyjnie 600 zł brutto za cały rok.


Polecamy również specjalny link pozycjonujący, w stopce naszej strony, umieszczony na wysztkich (ponad 300 naszych stronach). Koszt 122 zł brutto miesięcznie. Link ten można również zakupić u nas na poprzez aukcję Allegro.


Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta: bok@webmedia.pl 


Skuteczne i tanie pozycjonowanie

Koszt 3-miesięcznego pozycjonowania to 200 zł + VAT za 1 słowo(frazę). Tuż przed rozpoczęciem pozycjonowania otrzymują Państwo krótki raport dotyczący optymizacji Państwa strony tak aby pozycjonowanie działało jak najlepiej, Zamówienie pozycjonowania znacznie przyśpiesza proces indeksowania strony przez Google. Prosimy o wypełnienie formularza, w przypadku zamówienia prosimy o podanie danych do faktury. Zapraszamy na stronę Pozycjonowanie - pytania i odpowiedzi.


Katalogowanie stronPaństwo strona bez linków zewnętrznych niewiele będzie warta. Stąd też pomysł na katalogowanie stron czyli wybieranie internetowych katalogów stron WWW o wysokim PR (PageRank) i dodawianie tam wpisów z informacją o Państwa stronie.

Dzięki temu Państwa strona może podnieść swój PR w czasie 2-3 miesięcy.


Nasza oferta obejmuje umieszczenie w sieci ok. 500 wartościowych dla pozycjonowania linków do Państwa strony w czasie 3 m-cy za cenę 200 zł + VAT.  Zamówienie.

Optymalizacja stron

optymalizacja-stron

Niewiele osób wykonujących strony WWW zna wszystkie zasady optymalizacji kodu HTML. Państwa strona może bardzo ładnie wyglądać ale to wcale nie znaczy, że spodoba sie wyszukiwarce Google z której korzysta większość użytkowników internetu. Optymalizacja to zbiór wielu zasad tworzenia kodu HTML pod potrzeby wyszukiwarki.


Optymalizację strony mozna zamówić u nas już od 300 zł + VAT.


Jednak raport o "błędach" Państwa strony jest całkowicie bezpłatny.


Przykład prostej optymalizacji strony:


  • dodać najważniejsze słowa kluczowe do zawartości tagów: TITLE, KEYWORDS, DESCRIPTION, H1, H2, H3, H3, BODY, 

    A - AnchorText (lepsze są linki testowe niż graficzne)


  • nie ukrywać tekstu w modułach Flash i Ajax (większość jest niedostepna dla Google), tekst powinien być dostępny na stronie nie tylko dla oczu oglądającego


  • starać się żeby nazwy plików i katalogów w obrębie strony również zawierały słowa kluczowe


Pozycja w Google


Sprawdzanie pozycji strony w Google. Prosimy o podanie adresu głównej strony, np. www.domena.pl oraz słowa kluczowego. Jeśli Państwa strona znajdzie sie wśród pierwszych 100 pozycji w Googlach to pokażemy, na której pozycji się znajduje. Każda wpisana strona i słowo kluczowe jest przynajmniej raz dziennie sprawdzane w Googe. Wynik jest rejestrowany. W przypadku wykupienia abonamentu, raporty wysyłamy automatycznie, raz w tygodniu, pocztą elektroniczną.


Chcesz aby Twoja strona była na wyższej pozycji? Skorzystaj z usługi pozycjonowania. Gwarantujemy dobre wyniki, to tylko kwestia czasu. Wszystkie działania wykonywane są ręcznie.


Zamówienie stałego monitoringu pozycji w Google.Linki sponsorowane

Linki sponsorowane Google Adwords. linki-sponsorowane-google-adwords

Każdy korzysta z wyszukiwarki Google, ciągle nikt lepszej nie wymyślił. W jaki sposób dostać się na samą górę wyników wyszukiwania? Jak wyprzedzić swoją konkurencję? Nic prostszego. Trzeba skorzystać z płatnej reklamy Google Adwords czyli z linków sponsorowanych Google. Strona na której się Państwo właśnie znajdujecie wyjaśnia zasady działania linków sponsorowanych Google oraz przedstawia kilka pomysłów na ich ciekawe wykorzystanie. Na tej stronie znajdziecie Państwo również link do strony FAQ czyli Pytania i Odpowiedzi gdzie odpowiadamy na najczęściej spotykane pytania naszych klientów związane z linkami sponsorowanymi Google. Formularz zapytania/zamówienia linków sponsorowanych.


Google AdWords to serwis reklamowy Google sprzedający linki reklamowe wyświetlane jako reklamy kontekstowe w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google i na stronach współpracujących z Google AdSense, sprzedawany w modelu CPC(cost per click), czyli opłaty naliczanej za każde kliknięcie w reklamę.

Projektowanie mailingu

Projektowanie mailingu

Nasze mailingi są najwyższej jakości.

Mailing reklamowy


Jednym ze sposobów reklamy jest mailing. Taki mailing również mamy w ofercie. Nie wspieramy jednak firm, ktore mailing stosują powszechnie. Mailing może u nas zamówić jedynie firma, ktora do tej pory jeszcze nie robiła mailingów. Nasz mailing stosujemy do powiadomienia o nowej stronie lub nowym produkcie.  Zamówienie mailingu