Linki sponsorowane Google Adwords.

Firma Google od dłuższego już czasu jest jedną z bardziej kreatywnych firm dostarczających nową jakość usług internetowych. Na tej stronie zapoznamy Państwa z niektórymi z ich produktów. Opiszemy jak z nich korzystać i zaproponujemy Państwu naszą pomoc we wdrożeniu niektórych rozwiązań tej firmy.

Stała opieka nad linkami sponsorowanymi Google Adwords

Proponujemy Państwu stałą opiekę nad Państwa reklamami w Google Adwords. Poprawna konfiguracja linków sponsorowanych wymaga dużego doświadczenia i znajomości tematu. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która podjęłą współprace z Google Adwords. Zorganizowaliśmy juz ponad tysiąc kampanii reklamowych w wielu dziedzinach


Opłata jednorazowa od 200 zł + VAT lub bardzo niskie opłaty miesięczne w przypadku jednoczesnego prowadzenia wilu kampanii. Gwarantujemy, że nasze opłaty zwrócą się w bardzo krótkim czasie.


Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pocztą elektroniczną na adres: bok@webmedia.pl

Linki sponsorowane - bezpłatna pomoc

Potrzebujesz pomocy w utworzeniu konta AdWords? 


Zadzwoń do nas 801 002 859 pon-pt 9-17 bok@webmedia.pl 


lub zapytaj naszego konsultanta na naszym forum poniżej.


Udzielimy Ci bezpłatnej pomocy. 

Obniżanie kosztów linków sponsorowanych Google Adwords

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, specjalizujemy się w obniżaniu kosztów linków sponsorowanych. Z problemem zwiększających się ciągle cen i kosztów kampanii, przede wszystkim, borykają się firmy prowadzące własne kampanie samodzielnie. 


Niestety nie mają one potrzebnej wiedzy aby odpowiednio zoptymizować swoje kampanie. Aby skorzystać z naszej pomocy wymagane jest udzielenie nam praw administracyjnych do swoich kampanii linków sponsorowanych Google Adwords, dopiero wtedy możemy określić czy nasza pomoc będzie kosztowna czy nie. Nie możemy nic zrobić bez dostepu administracyjnego.


Pomoc w obniżeniu kosztów kampanii linków sponsorowanych Google Adwords. Email: bok@webmedia.pl  

Google Adwords - linki sponsorowane

Reklama kontekstowa w serwisie Google. Każdy kto szuka Twojego słowa kluczowego w wyszukiwarce natychmiast widzi reklamę Twojego produktu lub usługi. Najszybszy i najskuteczniejszy sposób dotarcia do klienta. Aktualnie najlepszy sposób reklamowania produktów i usług w Internecie, działa natychmiast po skonfigurowaniu i uruchomieniu. Więcej ...

Google Adsense - reklama kontekstowa na Twojej stronie

Google Adsense to serwis reklamowy Google, wyświetlający na Twojej stronie  WWW kontekstowe reklamy tekstowe, bannery oraz reklamy wideo. Dzieki niemu można trochę zarobić na wyświetleniu reklam w swoim serwisie.

Pomoc przy instalacji 250 zł + VAT.

Google Analytics - bezpłatne statystyki Twojej strony

Google Analytics jest darmowym, internetowym narzędziem do analizy statystyk serwisów WWW, udostępnianym przez firmę Google. Został stworzony na bazie systemu wykupionej przez Google firmy Urchin Software. Google udostępnił bezpłatną usługę Analytics w listopadzie 2005. Do połowy roku 2006 istniały ograniczenia co do liczby zakładanych kont i profili, obecnie system dostępny jest dla każdej osoby posiadającej konto w Google. Google Analytics instalowany jest na stronie www przez wklejenie fragmentu kodu JavaScript. Google Analytics to bardzo dobra statystyka stron WWW i każdy może ją mieć.

Pomoc przy instalacji 50 zł + VAT.

Google Maps - bezpłatna mapa z lokalizację Twojej firmy

Google Maps to jeden z serwisów firmy Google, który z założenia ma być bazą danych map oraz zdjęć satelitarnych i lotniczych całego świata. Zdjęcia oglądać można w kilkunastu skalach, jednak poziom największego zbliżenia jest różny w różnych miejscach. W Stanach Zjednoczonych w większości miast na najwyższym poziomie zbliżenia rozróżnić da się nawet pojedyncze drzewa (podobnie w wypadku większych miast w Polsce), z drugiej strony sporą część świata wciąż można oglądać jedynie z bardzo dalekiej perspektywy. Do serwisu regularnie dodawane są nowe zdjęcia.

Na swojej stronie można umieścic mapę Google z zaznaczonym miejscem, np. siedzibą firmy.

Pomoc przy instalacji 100 zł + VAT.

Google Sitemap - mapa Twojej strony

Bardzo dobrze jest sporządzić mapę swojej strony i wskazać ją wyszukiwarkom Google, Yahoo itd. Czasami w wyniku błędu autora strony (javascipt, flash) Google nie niektóre strony nie mogą się po prostu dostać, nie mają pojęcia o ich istnieniu. M. in. usługa optymizacja strony ujawnia takie błędy. Uwaga, mapa ma specjalny format XMP. To nie jest dodatkowa strona z linkami do wszystkich stron. Taką mapę można u nas zamówić.

Kosz obsługi Google Sitemap 100 zł + VAT rocznie (mapa musi być aktualizowana po każdej zmianie ilości stron).

Google Pagerank - wartość Twojej strony

Każda strona ma swoją internetową umowną "wartość" czyli Pagerank. O co w tym chodzi? To proste zależności. Im więcej linków jest do badanej strony ze stron zewnetrznych, tym bardziej zwiększa się wartość strony badanej. Nie tylko ilośc linków jest brana pod uwagę ale również ich "wartość". Oznacza to, że dużo linków o małej wartości(niski pagerank) może mieć łączną wartośc taką samą jak tylko kilka linków ze stron wartościowych(wysoki pagerank). W wyszukiwarkach najwyżej pojawiają się strony o wysokim pageranku. Aby trafić w wynikach wyszykiwania jak najwyżej, trzeba zadbać o dobry pagerank swojej strony.

Google Webmaster Tools

Zapraszamy Państwa do korzystania z narzędzi dla webmasterów Google. Na tej stronie są bardzo ciekawe informacje. Można dowiedzieć się jak Google widzą naszą stronę. Wskazać mapę swojej strony w formacie XML. Badać statystyki słów kluczowych po których Google przekierowują klientów na Państwa stronę i wiele innych ... 

Pomoc przy instalacji 100 zł + VAT.


Nasi webmasterzy opiekują się stronami wielu naszych klientów czyli są ich webmasterami. Koszt jest uzgadniany indywidualnie.  

Google Site Search


Specjalna usługa Google Site Search pozwala na umieszczenie w dowolnym serwisie formularza wyszukiwania Google. Można go dowolnie skonfigurować aby przeszukiwał tylko wybrane strony WWW. Koszt od 300 zł + VAT rocznie + opłata instalacyjna 100 zł + VAT. Co ciekawe Google gwarantują, w ramach tej usługi, również wyjątkowo szybkie indeksowanie i uaktualnianie informacji o wybranych stronach.

  

Statystyki STAT4U

Serwis internetowy STAT4U jest programem do generowania statystyk odwołań do stron WWW. Po wypełnieniu odpowiedniego formularza w naszym systemie i wklejeniu otrzymanego pocztą kodu HTML na stronę, dla której ma być naliczana statystyka odwiedzin zyskują Państwo możliwość dokładnego śledzenia oglądalności prowadzonego przez Państwa serwisu. 

Nasz serwis pomoże zdobyć Państwu informacje, które są niezbędne dla każdego właściciela strony WWW. Jest to liczba odwiedzających, data i godzina oraz nazwa lub adres komputera z którego wchodził oglądający. Udostępniamy cały szereg innych informacji oraz ich zestawień. Aby zapoznać się z możliwościami systemu kliknij na link DEMO. System jest bezpłatny.